Producent wyrobów z drewna
WOODEN WORLD leżaki z drewna, leżaki z logo, leżaki z nadrukiem, wyroby z litego drewna, pudelka drewniane, skrzynki drewniane, krazki drewniane
+48 667 065 614
biuro@woodenworld.eu
SKLEP ONLINE

Leżaki składane

Producent leżaków z drewna składanych 

Jako producent leżaków z drewna - nasza oferta to również leżaki składane. Wszystkie nasze leżaki z drewna to leżaki składane. Dzięki funkcji składania leżaki zajmują mało miejsca w transporcie, jak również w trakcie przechowywania. W naszej ofercie znajdują się leżaki drewniane, leżaki z drewna, których główną domeną jest możliwość umieszczenia na nich dowolnej grafiki. Nasze leżaki drewniane to produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Realizaujemy zamówienia na lażaki z drewna dla hotelów, pensjonatów, firm reklamowych, stoków narciarskich itp. Nasze leżaki z drewna to produkty najwyższej jakości.

Leżaki drewniane

Leżaki drewniane to idealny element wyposażenia do ogrodu, tarasu czy basenu. Są nie tylko funkcjonalne, ale też stanowią piękną ozdobę przestrzeni. W tym artykule omówimy, dlaczego leżaki drewniane cieszą się coraz większą popularnością oraz jakie korzyści niosą ze sobą ich posiadanie.

Leżaki drewniane to meble wypoczynkowe

Leżaki drewniane to meble wypoczynkowe, które pozwalają na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu. Są one wyjątkowo wygodne i zapewniają komfort użytkowania, a ich drewniana konstrukcja dodaje uroku i elegancji. W zależności od potrzeb, na rynku dostępne są różne modele leżaków drewnianych, zarówno pojedyncze, jak i podwójne, z regulacją oparcia, poduszkami czy kółkami ułatwiającymi przemieszczanie.

Jednym z głównych powodów, dla których leżaki drewniane są tak popularne, jest ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Drewno to materiał naturalny i wytrzymały, co sprawia, że meble wykonane z niego są odporne na deszcz, słońce czy mrozy. Dlatego leżaki drewniane to inwestycja na długie lata, która nie tylko zapewni relaks, ale też będzie cieszyć oko swoim wyglądem.

Zalety lezaków drewnianych składanych 

Kolejnym atutem leżaków drewnianych jest ich uniwersalność. Meble te pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji przestrzeni. Mogą stanowić piękną dekorację ogrodu czy tarasu, ale też doskonale sprawdzą się na plaży czy basenie. Drewno, z którego wykonane są leżaki, pozwala na tworzenie różnych kształtów i form, co pozwala na indywidualne dopasowanie mebli do potrzeb użytkownika.

Warto również wspomnieć o ekologiczności leżaków drewnianych. Drewno to materiał naturalny i biodegradowalny, co oznacza, że meble wykonane z tego materiału są przyjazne dla środowiska. Produkcja leżaków drewnianych nie wiąże się z emisją szkodliwych substancji chemicznych, co wpisuje się w trend ekologicznego stylu życia.

Leżaki drewniane to meble, które cieszą się coraz większą popularnością. Są one trwałe, wygodne i eleganckie, a ich drewniana konstrukcja dodaje uroku i piękna przestrzeni. Leżaki drewniane pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji, co pozwala na ich indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Leżaki drewniane

Leżaki drewniane składane z wymienną tkaniną to produkt, który doskonale sprawdza się zarówno w ogrodach prywatnych, jak i na plaży czy w parku. Są one wykonane z drewna, co sprawia, że są solidne i trwałe, a jednocześnie eleganckie i estetyczne. Składana konstrukcja ułatwia ich przechowywanie i transport.

Wymienne tkaniny to duży atut tych leżaków. Dzięki nim można łatwo zmieniać wygląd leżaka i dostosować go do indywidualnych potrzeb klienta. Tkaniny mogą być w różnych kolorach i wzorach, co umożliwia dostosowanie leżaka do stylu wnętrza lub miejsca, w którym będzie się znajdował.

Leżaki drewniane składane z wymienną tkaniną mogą być wykorzystywane jako leżaki reklamowe. Można na nich umieścić logo firmy, nazwę produktu lub inny przekaz reklamowy. Leżaki reklamowe to doskonały sposób na promocję firmy na imprezach plenerowych, festiwalach, targach czy w miejscach, gdzie spędzają czas klienci, leżaki drewniane składane z wymienną tkaniną to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, wygodę oraz estetykę. Dzięki możliwości wymiany tkanin, mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a także wykorzystane jako leżaki reklamowe. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę oraz elegancki wygląd mebli ogrodowych.

Przykładowe leżaki składane


Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC RED

Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC RED

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC BLUE

Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC BLUE

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany leżak ogrodowy, model CLASSIC BLACK

Leżak drewniany leżak ogrodowy, model CLASSIC BLACK

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC GREEN

Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC GREEN

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany  model CLASSIC GREEN

Leżak drewniany model CLASSIC GREEN

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Czarny leżak z drewna

Czarny leżak z drewna

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cmWOODEN WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Roków  40B, 34-100 Wadowice 


biuro@woodenworld.euCopyright woodenworld.eu