Producent wyrobów z drewna
WOODEN WORLD leżaki z drewna, leżaki z logo, leżaki z nadrukiem, wyroby z litego drewna, pudelka drewniane, skrzynki drewniane, krazki drewniane
+48 667 065 614
biuro@woodenworld.eu
SKLEP ONLINE

Leżaki reklamowe

Producent leżaków reklamowych, leżaki reklamowe 

lezaki reklamoweW naszej ofercie znajdują się leżaki drewniane z nadrukiem, materiał na leżakach może zostać nadrukowany tylko częściowo metodą termotransferu lub całkowicie zadrukowany metodą sublimacji. 

Metoda termotransferu polega na nadrukowaniu samego loga na materiał o dowolnym kolorze.

Metoda sublimacji polega na jednostronnym zadrukowaniu całej powierzchni białego materiału dowolną grafiką. Spodnia strona pozostaje biała.

lezaki reklamowe naruk 100%lezaki reklamowe logolezaki reklamowe czarno białe

 

Leżaki reklamowe jak sama nazwa wskazuje, zadaniem leżaków reklamowych jest zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia decyzji o zakupie określonego towaru lub usługi. Innymi słowy, reklama na leżakach ma przekonać nabywcę i zapewnić go o tym, że oferowany przez nas produkt czy też usługa posiada lepsze parametry od produktu konkurencyjnego. nasze leżaki reklamowe idealnie się do tego nadają. Dzięki dużej powierzchni do zadrukowania stanowią idealną formę reklamy. 

leżaki reklamowe

Rodzaje leżaków

Nasze leżaki reklamowe wykonujemy jako leżaki z logiem lub leżaki z nadrukiem 100%. Realizujemy każdy projekt . Dzięki naszemu doświadczeniu oraz dopracowanej technologii - zlecenia realizujemy szybko i sprawnie oraz w każdej ilości. 

Jaki leżak  wybrać?

W naszej ofercie mamy 3 rodzaje leżaków reklamowych i są to: leżak zwykły prosty bez podłokietników, leżak z podłokietnikami oraz leżak z podłokietnikami i uchwytem na kubek.  Nasze leżaki reklamowe wyróżnia to iż są bardzo starannie wykonane, a personalizację leżaków dokonujemy już od 5 sztuk. tak wiec nasza oferta skierowana jest nie tylko do dużych firm reklamowych, czy też dużych hoteli, ale również do małych pensjonatów, kawiarni czy też restauracji. 

Leżaki reklamowe na plażę 

lezak reklamow na plażęIdealna forma reklamy hotelu, pensjonatu lub restauracji - to leżak reklamowy na plażę. Leżak taki znajdując się na plaży przykuwa oko, kolorową reklamą, która może zostać nadrukowana na 100% powierzchni materiału. 

Leżaki reklamowe na stok narciarski

Nasze leżaki reklamowe idealnie nadają się na stoki narciarskie, można na całej ich powierzchni umieścić reklamę. Dzięki zastosowaniu materiałów na leżaki, które szybko wysychają, super sprawdzają się na stokach narciarskich gdzie narażone są na ekstremalne warunki atmosferyczne. 

leżak rreklamowy na stok narciarski

Leżaki reklamowe do Hotelów 

Nasze leżaki reaklamowe idalnie sprawdzają się jako leżaki do hotelów czy też restauracji - pełniąc funkcję mebla oraz reklamy. 

Leżaki reklamowe do restauracji 

Posiadasz restaurację, masz miejsce na dworze lub ogródek - chcesz mieć tam leżaki z logo swojej restauracji lub z ciekawym nadrukiem, a może w stylu retro. Zapraszamy wykonujemy każdego rodzaju leżaki reklamowe.

Zamówienie małej ilości sztuk

Tylko u nas leżaki z dowolnym nadrukiem, grafiką już od 5 sztuk. Nasz mały pensjonat, kawiarnię, restaurację - nie chcesz zamawiać kilkudziesięciu sztuk leżaków - napisz do nas i zamów już od 5 sztuk leżaków reklamowych. 

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na promowanie swojej firmy lub marki, to leżaki reklamowe są idealnym wyborem. Nasza gama leżaków reklamowych jest dostarczana z logo i brandingiem do wyboru, zapewniając świetny sposób na uzyskanie wiadomości w stylu. Oferujemy szeroki zakres opcji od standardowych drewnianych leżaków do składanych leżaków plażowych, wszystkie zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i widoczność logo lub sloganu Twojej firmy. Nasza produkcja leżaków reklamowych jest nadzorowana przez doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy pod względem jakości, wzornictwa i trwałości. Używamy najlepszych dostępnych materiałów i starannie wykonujemy każdy kawałek, aby zapewnić, że wyróżnia się na tle konkurencji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko jednego krzesła, czy dużego zamówienia na imprezę, możemy zapewnić idealne rozwiązanie. Oferujemy również promocyjne drewniane leżaki i składane opcje leżaków, które są idealne na imprezy plenerowe, takie jak koncerty, festiwale lub funkcje korporacyjne. Te krzesła są łatwe do transportu i ustawienia, więc możesz upewnić się, że Twoja marka zostanie zauważona bez kłopotów. Niezależnie od rodzaju krzesła, którego potrzebujesz, mamy coś, co spełni wszystkie Twoje potrzeby. Aby uzyskać niedrogi, ale skuteczny sposób promowania swojej firmy lub marki, nie szukaj dalej niż nasz wybór leżaków reklamowych i leżaków plażowych. Z naszym zespołem ekspertów pod ręką, aby pomóc na każdym etapie procesu, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyników!

Leżaki do reklamowania się - nasze leżaki reklamowe to nic innego jak leżaki do reklamowa się. Dzięki temu iż na 100% powierzchni tkaniny można wykonać wydruk reklamy to otrzymujemy dużą powierzchnie do reklamowania się. 

Leżaki z nadrukiem 

Leżaki reklamowe z nadrukiem na całej powierzchni to leżaki gdzie zadrukowana jest cała powierzchnia materiału. Na leżakach takich można umieścić dowolne grafiki, czy też zdjęcia. Wydruk stanowi 100% powierzchni leżaka reklamowego

Leżaki reklamowe na statki 

Nasze leżaki reklamowe idealnie nadają się na statki wycieczkowe. Leżaki są łatwe w składnaiu oraz przechowywaniu. Stanowią też świetną formę reklamy, 

Leżaki do promowania Gmin 

Obsługujemy GMINY I URZĘDY MIAST - nasze leżaki idealnie sprawdzają się jako forma reklamy dla GMIN I MIAST - leżak z logiem miasta lub gminy idealnie wygląda na plantach lub w parkach miejskich.  

Drewniane leżaki z nadrukiem zamawiają nie tylko sponsorzy i wystawcy, ale także sami organizatorzy muszą zadbać o wizerunek marki, a tym samym m.in. o odpowiednie produkty promocyjne. Nie da się ukryć, że media społecznościowe mają ogromny wpływ na odbiór wydarzenia. Nic więc dziwnego, że temat towarów stał się bardzo ważny – festiwalowi goście chętnie zamieszczają w sieci reportaże i zdjęcia, co mocno wpływa na zainteresowanie wydarzeniem. To samo dotyczy pikników i innych imprez organizowanych przez miasta, gminy i województwa. Ale nie ogranicza się do urządzeń, takich jak ciekawe instalacje i przestrzenie, w których rozrywka i sztuka są zawsze bardzo popularne. Wszystko to wymaga jednak planowania i starannego rozważenia. Krzesła promocyjne z pewnością sprawdzą się w różnych aranżacjach i motywach, a odpowiednia atmosfera zachęci uczestników imprezy do relaksu i przede wszystkim dobrej zabawy. Co więcej, ponieważ festiwalowy produkt to nie tylko krzesła z logo, ale także kubki, opaski na szyję, koszulki, opaski i wiele więcej, warto wybrać sprawdzonego producenta, który jest w stanie zrealizować tak ogromne zamówienie. Oczywiście możesz zaufać naszej marce - chętnie pracujemy nad niestandardowymi projektami, które oferują szybki sposób na wykonanie produktu.

Leżaki reklamowe na event

Lato to czas, kiedy ludzie chętniej niż dotychczas korzystają z usług gastronomicznych. Zadbaj więc o pyszne menu i przygotuj oryginalny ogródek piwny. Zachęć przechodniów do odwiedzenia Twojego lokalu, umieszczając wygodne krzesła z Twoim logo. Dzięki nim klienci mogą odpocząć po ciężkim dniu i spędzić miłe chwile z rodziną lub przyjaciółmi. Leżaki plażowe z nadrukiem tworzą przyjazną atmosferę. W takiej atmosferze łatwiej zapomnieć o codziennych troskach i odpocząć. Zrób wszystko, aby Twoja restauracja stała się oazą, w której możesz dobrze zjeść i odpocząć. Jeśli odniesiesz sukces, możesz liczyć na wspaniałych klientów. Więc nie wahaj się! Utwórz nowy projekt ogrodu i umieść reklamę leżaków. Jeśli chcesz urozmaicić przestrzeń, możesz połączyć je również z wygodnymi fotelami reklamowymi, krzesłami, ławkami lub hokerami.

Leżaki reklamowe wykonane z drewna bukowego 

Words:44 Polskie Drewno bukowe jest trwałe, twarde, solidne i jednocześnie elastyczne do pracy (choć istnieje wiele sprzecznych opinii na ten temat). Dlatego do produkcji mebli i parkietów wykorzystuje się drewno bukowe. Ze względu na swoją twardą i zwartą strukturę jest szczególnie przydatny w produkcji mebli oraz leżaków drewnianych. 

Poniżej przykłady naszych leżaków reklamowych.

Manufacturer of deck chairs designed for advertising.

Our offer includes wooden deck chairs with print, the material on the sun loungers can be printed only partially by the thermal transfer method or completely printed using the sublimation method.

The thermal transfer method consists in printing the logo itself on a material of any color.

The sublimation method consists in unilaterally printing the whole surface of white material with any graphics. The bottom side remains white.

Below are examples of our sun loungers with print.

Hersteller von Liegestühlen für die Werbung.

Unser Angebot umfasst Holzliegestühle mit Aufdruck, das Material auf den Sonnenliegen kann nur teilweise im Thermotransfer-Verfahren oder vollständig im Sublimationsverfahren bedruckt werden.

Die Thermotransfermethode besteht darin, das Logo selbst auf ein beliebiges Material zu drucken.

Die Sublimationsmethode besteht darin, die gesamte Oberfläche des weißen Materials einseitig mit beliebigen Grafiken zu bedrucken. Die Unterseite bleibt weiß.

Nachfolgend finden Sie Beispiele unserer Liegestühle mit Aufdruck.


Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC RED

Leżak drewniany leżak plażowy, model CLASSIC RED

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z logiem

Leżak drewniany z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z logiem, leżak z nadrukiem

Leżak drewniany z logiem, leżak z nadrukiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z logiem

Leżak drewniany z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z logiem

Leżak drewniany z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z logiem

Leżak drewniany z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

Leżak drewniany z nadrukiem, leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Czarny leżak z drewna

Czarny leżak z drewna

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Niebieski leżak z logiem

Niebieski leżak z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak z drewna z logiem z ciekawym nadrukiem

Leżak z drewna z logiem z ciekawym nadrukiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Leżak z drewna z podłokietnikami składany

Leżak z drewna z podłokietnikami składany

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Niebieski leżak z drewna z logiem

Niebieski leżak z drewna z logiem

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cm

Prosty składany leżak z drewna

Prosty składany leżak z drewna

  szerokość: 57 cm
  wysokość: 124 cmWOODEN WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Roków  40B, 34-100 Wadowice 


biuro@woodenworld.euCopyright woodenworld.eu